Axe

AXE

TÄHTIS TEADE TOOTE OHUTUSEGA SEOTUD TAGASIKUTSUMISE KOHTA

Axe kinkekomplekt „Dark Temptation“ veekindla kõlariga

Väiksel arvul Axe’i kinkekomplektidest „Dark Temptation“ veekindla kõlariga on defekt. Seetõttu võib kaabel kõlari laadimise ajal üle kuumeneda.

Meie tooteid ostvate ja kasutavate inimeste ohutus on Unileveri jaoks kõige olulisem. Seetõttu kutsume ettevaatusabinõuna nimetatud toote tagasi. Samal ajal jätkame juba alustatud põhjalikku uurimist koostöös tarnijaga.

Seni ärge palun kasutage laadimiskaablit ega kõlarit!

Tagasikutsutav toode (triipkood):

8710522414835

Axe kinkekomplekt „Dark Temptation“ veekindla kõlariga

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kinkekomplektides olevaid hügieenitarbeid probleem ei puuduta. Hügieenitarvete kasutamine on ohutu. Kinnitame, et ilmnenud probleem ei mõjuta mitte ühtegi teist Unileveri või AXE'i toodet, sealhulgas teisi kinkekomplekte.

Kui teil on mõni eelnimetatud toode või kui te vajate abi või teavet, võtke palun ühendust meie tarbijainfoüksusega. Teie seadusjärgseid õigusi nimetatud toote tagasikutsumine ei mõjuta.

TARBIJAINFO TASUTA TELEFONINUMBER:

800 2004 (EE), 802 00990 (LV), 8800 70070 (LT)

Me täname kõiki ette koostöö ja mõistva suhtumise eest! Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.

 

 

 

 

 

 

 

AXE dušigeelid, deodorandid ja kehaspreid annavad meestele enesekindla välimuse, lõhna ning parima enesetunde – hetkest, mil nad ärkavad kuni õhtu lõpuni.

AXE annab meestele abivahendid, mille abil saavad nad ümbritsevale maailmale demonstreerida oma ehedust ja atraktiivsust. AXE on elustiilibränd, mis suhestub nii meeste kui ka naistega läbi unikaalsete kogemuse, mida ükski teine bränd tekitada ei suuda.

Värskenda end duši all võimsa aroomiga, mis annab sulle jõudu enda realiseerimiseks. Hoia end värske ja enesekindlana terve päeva jooksul ühega AXE deodorantidest. Ole parim versioon iseendast!

Jälgi meid

Meie märgid

Dove Axe Super Viva Rexona Magnum Ben&Jerry’s
Dove Man+ Care