Dove

Dove on üks maailma tuntumaid naha- ja juuksehooldustoodete kaubamärke, mida toodab Suurbritannia ettevõte Unilever. Dove tooteid müüakse enam kui 80 riigis üle maailma ning nende seas on dušigeelid ja -vahud, kreemseebid, kehakreemid- ja niisutajad, deodorandid ning juuksehooldusvahendid nii naistele kui ka meestele.

 

Lisaks juukse- ja kehahooldustoodetele on kaubamärk kogu maailmas tuntud kui tõelise ilu saadik, kes inspireerib naisi kõikjal maailmas uskuma iseendasse. Dove püüdleb ühiskonna suunas, kus ilu on enesekindluse, mitte ärevuse allikas. Brändi missiooniks on tagada, et tulevased põlvkonnad kasvaksid üles enesekindlatena, olles loonud iseendaga hea suhte ja läbisaamise.

 

Dove on alates 1957. aastast hoolitsenud naiste eest ning tähistanud nende tõelist ilu. Dove'i ajalooline pärand põhinebki tõelisel niisutusel – tõestus, mitte lubadused tegid legendaarsest kreemseebi tootjast maailma ühe armastatuima ilutoodete kaubamärgi.

Lisaks keha- ja juuksehooldustoodetele loomisele, töötab Dove igapäevaselt ka selle nimel, et tõsta naiste enesehinnangut ning murda ebareaalseid iluideaale. Nii nägigi 2004. aastal valgust “The Dove Self-Esteem” projekt, mis aitab tulevastel põlvedel kasvada üles enesekindlana ning tundes uhkust oma tõelise ilu üle. Samal aastal lansseeriti esmakordselt ka “Dove Real Beauty” (eesti k. tõeline ilu) kampaania, mille eesmärk on tõsta naiste enesehinnagut loomulike kehade propageerimise kaudu.

Tähistamaks Dove’i 60. juubelit, astuti kaubamärgi missiooni täitmisel ka sammu võrra edasi aitamaks naistel väärtustada oma loomulikku ilu. 2017. aastal pandi kirja kolm tõelise ilu lubadust, millest bränd tõotab oma edaspidistes tegevustes alati juhinduda:

 

  • Kasutame kampaaniates vaid naisi, kes oma igapäeva töös modellina leiba ei teeni
  • Ei kasuta reklaammaterjalides digitaalselt moonutatud kehasid
  • Aitame noortel naistel tõsta oma enesekindlust ja taastada enesehinnangut

 

Anne&Stiil Ilulemmik 2017 konkursi võitja – Dove Revitalising Pear Shower Foam dušivaht

Meie märgid

Dove Axe Super Viva Rexona Magnum Ben&Jerry’s
Dove Man+ Care