Ben&Jerry’s

Tervitused, Eesti! Ben& Jerry’s on kohal, et hellitada teid oma eufooriliste jäätistega. Lisame oma põhimaitsetele vana head šokolaadi ja auhinnatud küpsisetaigent, kuid ikkagi läheme jäätisemaitsetega veel sammukese kaugemale, et iga jäätisekauss oleks rahul.

B&J’s kasutame tõelisi piimatooteid, mis on pärit meie rõõmsate lehmadega jätkusuutlike piimatoodete programmist – ei taimsetele rasvadele! Ei kunstlikele toiduvärvidele, lõhna- ja maitseainetele ning emulgaatoritele. Õiglase kaubanduse sertifikaat, kõrgeima kvaliteediga koostisosad ja vabalt peetavate kanade munad. Vähem õhku ja rohkem tükke ning keerde! Nii et haara lusikas, kergita kaant ja lase käia!

Me ainult mitte ei tee head jäätist, vaid oleme valmis seisma ka selle eest, millesse usume. Me usume, et armastus on armastus, maailm on kaitsmist väärt ning edu on magusam kui kõik saavad kasu. Mõistate? Siis vajutage lusikas jäätisesse ja laske hea maitsta.

Ajalugu

1978ndal aastal, Vermontis, Burlingtonis asuvas renoveeritud bensiinijaamas alustasid kaks kutti legendaarse jäätiseäriga, mis on tänaseks laienenud kohtadesse, mille nimesidki alati ei oska välja hääldada. Ja tänapäevani toodab B&J täiesti uskumatult maitsvat jäätist! Aastal 2000, ühendas B&J’s jõud Unileveriga, et luua veelgi dünaamilisem, sotsiaalselt positiivne jäätiseäri, millel oleks maailmas veelgi laiem haare. Täna võib leida B&J’s suurte tükkide ja keerdudega jäätiseid juba üle 34. riigis üle maailma.

Tallinn office: +372 6120410

Jälgi meid

Promotions
05.04.2024. - 31.05.2024.
COOP B&J'S ESTONIA LOTTERY 2024

Meie märgid

Dove Axe Super Viva Rexona Magnum Ben&Jerry’s
Dove Man+ Care